Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Texas kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Texas

Oklahoma piirneb põhjaga; Arkansase kirdesse; Louisiana idaga; Mehhiko edelas; läänes New Mexicoiga; kaguosas, vaade Mehhiko lahele. Punane jõgi tähistab osa põhjapiirist, idaosas asuva Sabini jõe osa ja Mehhiko Rio Grande osariiki.

Texases müüdav kinnisvara on langenud 3,2% võrra. Eriti tugev nõudlus eluaseme järele oli riigi jätkuva majanduskasvu tõttu. Arendajad on kiirenenud pakkumisega seotud tegevusest, kuid Texase nõudmiseni kinnisvara müügile on raske toime tulnud. Ehitusettevõtted on jätkuvalt võitlema maa, tööjõu ja puidukulude suurenemisega, samuti määruste muutmisega. Juhtumi usaldusväärsus on kogu riigis halvenenud.

Aastaid on Texas ehitanud olukorra, kus pered saavad elada hästi paljude, USA kõige mugavamate asjadega.

Samuti näitab hiljuti tehtud uuring, et Texas juhtumid on kiiremad kui riigi isiklik sissetulek. Need hinnatõusud ei toimunud korrektselt kogu riigis.

Kuid ikkagi saate oma ideaalse vara müügiks Texases.

Texase elanikkonna elanikkonna kasv on jätkuvalt kasvanud, teenides päevas ligi 1100 inimest. Hiljutiste loenduse hinnangute kohaselt on suurimad Texas linnad: Conroe, Frisco, McKinney ja Georgetown, mis asuvad riigi suurimate suurlinnapiirkondade all.

Texase ehitusettevõtted üritavad rahuldada suurt nõudlust üksikjuhtumite vastu taskukohaste hindadega. Üks probleeme, millega silmitsi seisis oli hõivatud tööjõu puudumine ehitussektoris pärast Suur Kursuse Kinnisvara kokkuvarisemist.

Maa maksumus on Texase koduhinnadest 20,4%, ajalooliselt kõrgem ja 14,1% 2000. aastal.

Riigi surve avaldab ka Texas Texases müügihinna vara. Texase avaliku poliitika sihtasutuse sõnul on paljud Texase linnad reageerinud kiirele kasvule, rakendades rangeid tsoneerimiskoode koos ristviidetega arengule, nõudluse ja hindade tõusuks.

Ehitusprojektidega seotud kulude suurenemine on muutnud mõõduka hinnaga eluaseme keerukaks ja kodumajategijatele vähem kasumlikuks. Selle tulemusena on ühepereelamute ehitamine kaugemal baastasemega elamutest ja suuremate, kallimate ja tulusamate kodude suunas.

Texase müügiks oleva kinnisvara ostmiseks pole hea periood, kuid see on väga atraktiivne riik peredele.

Texas naaberriigid on New Mexico, Oklahoma, Arkansas, Louisiana.

 •  
  Liikumine Texas: kõik, mida pead teadma

  Liikumine Texas: kõik, mida pead teadma 'Üksiku staari olek' '' 'üksiku staatuse olek' '. Nii on Texas määratletud, rahvas, kelle motoks on "sõprus". Pärast mitu iseseisvumist, 1845. aastal sai see Ameerika Ühendriikide osaks. Kuid see ühendus ei kaotanud Texas oma tõelist ainulaadset identiteeti ...

 •  
  Lühikesed vaheajad Ameerika Ühendriikides. Top 3 ameeriklast.

  Lühikesed vaheajad Ameerika Ühendriikides. Top 3 ameeriklast. Sügis on jõudnud ja suuresti suvilised turismisihtkohad asuvad enamuse investorite poolt. See keskendub kergematele aladele, loobudes ranniku- ja Kariibi mere piirkondadest. Millised on parimad puhkused Ameerikas? Alustame kolm ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

See Quick kolida kodu on juba ehitamisel ja valmib oktoobris. Palun võtke ühendust Ernie otse rohkem üksikasju ja kättesaadavus.
Kaasaegne ja stiilne kodu, täielikult renoveeritud kogu sh. kohandatud puidust ja travertiin põrandad, graniit ja looduskivi vannituba koos more.New S...
Cod. 12321

Müük Villa, Texas, Dallas, Heath, 150 Shepherds Glen

3,515,263.64EUR
Müük
Villa

5600 m²
Ultimate Waterfront Estate!
Cod. 12319

Müük Talumaja, Texas, Dallas, Heath, 7229 S. FM 549

1,681,944.33EUR
Müük
Talumaja

10600 m²
Landmark Country Estate kõrgenenud kõrge
Cod. 11959

Müük Talumaja, Texas, Austin, Wimberley, 2450 Oak Run Dr.

336,388.87EUR
Müük
Talumaja

1994 m²
Near 2000 sq ft eluruum
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Valikud

  Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

  Määra kohe Ära näita uuesti
BB